Andrejko manager … ha ha
Tak to máme – slušně velký projekt spuštěný v nejhektičtějším období roku, takřka bez zkušebního provozu a změny na poslední
Read MoreMotivace k psaní:
Není mi jedno, co se s naší vlastí děje a kam směřuje. Jsem ročník 1962 a tedy patřím ke generaci, která dopustila, dokonce se někdy díky naivitě i přímo aktivně podílela na vývoji, který vedl naší zemi do postavení nesvéprávné kolonie. Psaním a poukazováním na skutečnost bych chtěl přispět k nápravě stavu.
Licence článků: k volnému převzetí za účelem zveřejnění s podmínkou uvedení autora
PUBLIKOVANÉ TEXTY:
Tak to máme – slušně velký projekt spuštěný v nejhektičtějším období roku, takřka bez zkušebního provozu a změny na poslední
Read Moresedím v nejmenší místnosti svého domu a pozorně studuji Váš návrh sociálního pilíře EU – na garantované místo nebo alespoň
Read MoreMichal Horáček nedávno oznámil kandidaturu na prezidentský úřad. Pěkně se nám ti kandidáti hromadí – jak havíři v dole u
Read MoreNevzdávají to. A proto brzy nastane čas veřejně pojmenovat největší zlo doby – korektní jazyk, korektní mluvu. Způsob jak rádoby
Read MoreNeporazitelná mašina po Brexitu opět prohrála. Tentokrát byla vyfutrována cca miliardou dolarů. Nestačilo to. Nestačilo, protože tou miliardou byla zabalena
Read MoreZemřel JUDr. Altner. Kudrnáčův tým v Lidovém domě si krátkozrace může mnout ruce. Další odsunutí zničující platby do nezaplacenosti je
Read MoreEET se mě netýká a věřím, že se ani týkat nebude. Na druhou stranu budu mezi tou spoustou lidí, kterých
Read MoreOd 1. prosince je plánováno zahájení EET, od 1. ledna pak bude zřízen odbor „Pravdy“ na ministerstvu vnitra. Bojím se
Read MoreCitace z PL (parlamentnilisty.cz) … Nejvíc to ovšem rozsekl komentátor Erik Best. Hodinu a půl po uzavření místností se přihlásil
Read More